ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD LAT.

Masz wątpliwości? Zadzwoń. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy jakiego robota kupić.

tel: 606 854 886

Wyszukaj robota:
Typ robota sprzątającego
Funkcja doładowania i dokończenia pracy
Mapa mieszkania
Harmonogram pracy

Roboty sprzątające

Cecotec Conga 9090 AI ver 2022- Polska dystrybucja. Sklep WARSZAWA Cecotec Conga 9090 AI ver 2022- Polska dystrybucja. Sklep WARSZAWA
Producent: Cecotec
Cena:

3 499,00 zł

Cena netto: 2 844,72 zł

zobacz więcej
Cecotec Conga 3890  ULTRA  VER 2022- Polska dystrybucja i gwarancja. Cecotec Conga 3890 ULTRA VER 2022- Polska dystrybucja i gwarancja.
Producent: Cecotec
Cena:

1 977,00 zł

Cena netto: 1 607,32 zł

szt.
zobacz więcej
Hobot Legee D8. Polska dystrybucja. Sklep z robotami sprzątającymi Warszawa (1) Hobot Legee D8. Polska dystrybucja. Sklep z robotami sprzątającymi Warszawa (1)
Producent: Hobot
Cena:

2 500,00 zł

Cena netto: 2 032,52 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Hobot Legee D7. Polska dystrybucja. Sklep z robotami sprzątającymi Warszawa Hobot Legee D7. Polska dystrybucja. Sklep z robotami sprzątającymi Warszawa
Producent: Hobot
Cena:

2 699,00 zł

Cena netto: 2 194,31 zł

szt.
zobacz więcej

Najlepsze roboty sprzątające z funkcją mycia podłogi 2023r.

Zaufaj specjalistom, zajmujemy się tylko robotami sprzątającymi i myjącymi od lat. Niczym innym. Oferujemy tylko profesjonalne roboty, od producentów, którzy specjalizują się w produkcji robotów sprzątających a nie pralek, lodówek, czy smartfonów. Od lat współpracujemy tylko najlepszymi producentami, robotów sprzątających, którzy wprowadzają nowe rozwiązania a nie tworzą tanie klony. 

 

Koniec z ręcznym myciem i odkurzaniem podłogi. Prezentujemy najlepsze roboty sprzątające z funkcją mycia podłogi. Staranne przez nas wyselekcjonowane najlepsze roboty sprzątające, które świetnie odkurzają i naprawdę myją a nie rozmazują wilgoć po podłodze.

 

Hobot Legee 7 jedyny w swoim rodzaju i ma takie rozwiązania, które faktycznie podnoszą jego skuteczność mycia podłóg. Specjalnie zaprojektowane dysze, możliwość stosowana profesjonalnych płynów myjących, podwójny układ myjący itd...

inne podejście oferuje Cecotec Conga 9090, który rewelacyjne odkurza z mocą 10 000 Pa (kilkukrotnie skuteczniej niż inne roboty sprzątające) i ma funkcję mycia podłogi (nowej generacji mechanizm myjący za pomocą oscylacji a a nie wibrujący). To najlepszy robot sprzątający 2022 r do mieszkań, w których liczy się najwyższa skuteczność odkurzania i funkcja porządnego mycia podłogi.

 

Warto też zwrócić uwagę na najnowszego robota Ecovacs X1 Omni, z funkcją mycia podłogi za pomocą dwóch wirujących padów i rozbudowaną stacją dokującą (zasysa śmieci i czyści z ścierki).

WPISZ SWOJEGO MAILA, ŻEBY OTRZYMAĆ SPECJALNĄ CENĘ.
Informuj mnie o przecenach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl