Chcesz kupić robota? Nie wiesz jaki model będzie najlepszy? Zadzwoń, odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci wybrać najlepszego robota

tel. 606-854-886

Hobot Legee D8 LuLu 3899zł - Sklep Warszawa - Darmowa wysyłka.

Dostępność: 1
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 899,00 zł 3899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Hobot Legee D8 LuLu sam wymyje, odkurzy podłogę a po powrocie do stacji dokującej wypierze ścierkę i napełni zbiornik czystą woda. Hobot Legee D8 LuLu  pod względem innowacyjnyości wyznacza trendy w budowie robotów sprzątających. Każdy element tego robota, od budowy pojemnika na śmieci, po układ mopujący, odkurzający, stacje dokującą jest lepiej zaprojektowany niż w innych robotach sprzątających. Po to żeby robot był bardziej efektywny i to się sprawdza. 

Szukasz najlepszego robota sprzątającego z funkcją mycia i odkurzania? Hobot Legee D8 LuLu spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników, do tego jest banalnie prosty w obsłudze i świetnie wykonany. Hobot Legee D8 LuLu  wyróżnia się pod każdym względem i sprawia, że kupowanie oddzielnego robota odkurzającego i myjącego nie ma kompletnie sensu.

HOBOT LEGEE D8 LULU

Innowacyjna stacja dokująca - sama wyczyści ścierki i uzupełni wodę

Hobot Legee D8 LuLu to jeden z najlepszych robotów myjących podłogę, a dzięki innowacyjnej stacji dokującej, która sama wyczyści brudną ścierkę i uzupełni wodę  może myć nawet duże powierzchnie samodzielnie. Bez konieczności ręcznego wymieniania i prania ścierki. 

Szczotki rolkowe obracają się z dużą prędkością, a moduł myjący stopniowo przesuwa się po ściereczce do mopa, aby całkowicie usunąć brud. Następnie ścierka jest suszona i uzupełniana woda. Stacja dokująca automatycznie też doładowuje akumulator.

Specjalny kształt obudowy - żeby lepiej sprzątał w rogach pokoi

Hobot Legee D8 Lulu ma kształt litery "D", po to żeby efektywniej sprzątał w narożnikach pokoi . Taki kształt obudowy i dodatkowa boczna szczotka ułatwiają tez sprzątanie wzdłuż ścian, czy np. pod drzwiami z czym zawsze mają problemy klasyczne roboty okrągłe.

Nowatorski mechanizm sprzątający - koniec z wplątywaniem się włosów

LEGEE-D8 czyści podłogę w czterech krokach: odkurzanie za pomocą przedniej ssawki Tangless™ 5000Pa, zamiatanie za pomocą głęboko czyszczącej szczotki rolkowej, spryskiwanie wodą, a na koniec mopowanie za pomocą mopa tłokowego HSSPL™. Opatentowana ssawka Tangless™ znajduje się tuż przed wałkiem szczotki, aby zbierać włosy i kłaczki z wyprzedzeniem. Zwiększone ssanie umożliwia wyłapanie ponad 82% włosów, zanim wplączą się w szczotkę.

hobot legee d8

Skuteczne mycie podłogi

Hobot Legee D8 LuLu zapewnia skuteczne mycie podłogi poruszając mopem z prędkością do 1300 razy/min., ruch posuwisto-zwrotny z oscylacja na 8 mm. dodatkowo ścierka jest dociskana do podłogi z siłą 800 g (nacisk) i automatyczne podnoszona gdy robot wjedzie na dywan.  

Dzięki odpowiedniej ilości rozpylanej wody, prędkości ruchu i częstotliwości mopowania, LEGEE-D8 jest w stanie wyczyścić podłogę tak, jakby była czyszczona przez prawdziwą osobę. 

Mop z mechanizmem ruchu posuwisto-zwrotnego stopniowo usuwają i zatrzymują brud na przedniej krawędzi, dzięki czemu podłoga po czyszczeniu jest czysta. To IMO skuteczniejsze rozwiązanie niż w przypadku podwójnie wirujących mopach tarczowych.

Jedyny robot z wymiennymi dyszami - bezproblemowe mycie podłogi z płynem

W Hobocie Legee D7 nawet układ dozujący wodę  jest inaczej rozwiązany. Zamiast mikroskopijnych dysz, które się często zatykają, Hobot Legee D7 wyposażony jest w duże dysze, które można samemu wyczyścić, czy też wymienić bez konieczności rozkręcania robota. To rozwiązanie, którego nie znajdziecie nawet w klasycznych robotach myjących podłogę. Umożliwia też stosowanie płynu do mycia podłogi, czego nie zalecamy w przypadku innych robotów sprzątających z funkcją mopowania podłogi.

Legee D7

Pojemnik na śmieci z kompresją - idealny do sierści zwierząt

Użwany przez Hobota Legee D8 LuLu pojemnik na śmieci ECO Compactor zgniata śmieci, aby zwiększyć pojemność do 5 razy i jednocześnie oczyszcza filtr, aby utrzymać ssanie. W przeciwieństwie do dodatkowych, pustych stacji dokujących na kurz innych marek, wbudowany system kompresji pozwala zaoszczędzić miejsce w domu i na wysypiskach śmieci w przyszłości; chroni również planetę unikając stosowania jednorazowych worków i zmniejszając emisję kurzu.

Mocny silnik

LEGEE-D8 czyści podłogę w czterech krokach: najpierw odkurza włosy, sierść zwierząt z mocą 5000Pa, następnie zamiata śmieci za pomocą turboszczotki, spryskuje wodą, a na koniec myje podłogę za pomocą oscylującego mopa (HSSPL™).

Hobot Legee D8 LuLu jest prawie w każdym aspektem lepiej zaprojektowany niż roboty odkurzające. Ten robot jak żaden inny zasługuje na miano najlepszego robota sprzątającego z funkcją mycia podłogi. 

 

Bardzo prosta obsługa

Aplikacja do Hobota Legee D8 jest całkowicie spolszczona i ma masę mozliwości. Sam robot tez mówi po polsku, co upraszcza jego obsługę. Można definiować piętra, pokoje. ustawiać strefy sprzątania, regulować wilgotność podłogi czy moc odkurzania. Ustawień jest mnóstwo i są proste i intuicyjne do włączenia.
 
 

Dane techniczne

Moc odkurzania (Pa) 5000
Wysokość robota (cm) 10
Typ robota sprzątającego ODKURZANIE
Funkcja doładowania i dokończenia pracy Tak
Mapa mieszkania Tak
Harmonogram pracy Tak

Opinie o produkcie (0)

NOWOŚCI 2022r

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl