O robotach wiemy wszystko

ROBOTY SPRZĄTAJĄCE TO NASZA PASJA

Od ponad 10 lat zajmuję się testowaniem robotów odkurzających i doradzaniem jakiego robota wybrać np. na łamach magazynu PC World.  W 2016 roku postanowiłem otworzyć sklep internetowy z automatycznymi odkurzaczami i tak się zaczęło...

Edward Wawrzyniak - dziennikarz, kierownik Laboratorium Testowego PC World. Obecnie: właściciel marki NAJLEPSZEROBOTY

Roboty odkurzające to nie nowobogacki gadżet a przydatne urządzenia, które pewnie z biegiem czasu staną się równie popularne jak pralka czy zmywarka. W końcu kto z nas lubi samemu prać, zmywać naczynia czy odkurzać? Niestety mało jest sprzedawców, którzy umieją odpowiednio doradzić, którego robota sprzątającego kupić, a to klucz do zadowolenia z posiadania takiego urządzenia.

Zadzwoń do mnie - doradzę jakiego robota ja bym kupił na Twoim miejscu. 

Robotami odkurzającymi zajmuję się od ponad 10 lat, czyli od momentu wejścia do szerokiej sprzedaży iRobota i opublikowania przeze mnie pierwszego w Polsce testu zbiorczego robotów odkurzających na łamach magazynu PC World. Poniżej kilka z przykładowych publikacji.

shop@najlepszeroboty.pl tel. 606 854 886 

Moje motto to po prostu sprzedawanie najlepszych robotów odkurzających.

Staramy się  oferować tylko najlepsze roboty odkurzające w swoich kategoriach cenowych, lub automatyczne odkurzacze, które mają najlepszy stosunek ceny do możliwości. Przed wprowadzeniem robota odkurzającego do sprzedaży, najpierw go sprawdzamy, testujemy i często też wypożyczamy osobom, które planują kupić tego typu urządzenie. Zbieramy opinie i dopiero na tej podstawie wprowadzamy robota do sprzedaży.  Takie podejście jest po prostu dla nas wygodne i bezpieczne. Wiemy co sprzedajemy i znamy nie tylko wszystkie zalety sprzedawanych odkurzaczy, ale też ich słabsze strony. Wiemy po prostu w jakich mieszkaniach dany robot sprawdzi się najlepiej.

SKLEPY STACJONARNE - Zobacz jak robot odkurzający działa zanim go kupisz

Obecnie powstały trzy sklepy z robotami: internetowy www.najlepszeroboty.pl, i dwa stacjonarne #NAJLEPSZEROBOTY – w Warszawie i Wrocławiu. Jesteśmy oficjalnym sklepem Neato Robotics, autoryzowanym sklepem iRobota, Mamibota i EcovacsaKupując w naszym sklepie mają Państwo pewność, że dostaną robota nowego, z polską gwarancją, polską instrukcją obsługi i w pełni wyposażonego. 

  • Jesteśmy oficjalnym sklepem NEATO Robotics i mamy w ofercie PEŁNĄ OFERTĘ robotów odkurzających Neato Robotics. 
  • Autoryzowanym punktem iRobota - irobot.pl/pl/mapa
  • Przedstawicielem Ecovacsa - Największy na świecie producent robotów hybrydowych.
  • Autoryzowanym salonem Mamibota.

Udzielamy fachowych porad i doradzamy jakiego robota kupić.

Jeśli macie Państwo wątpliwości jakiego robota sprzątającego czy robota odkurzającego kupić, na co zwracać uwagę, to prosimy o kontakt.

WARSZAWA - tel. 606 854 886

ul. Targowa 33a lok.27
CZYNNE: Pn - Pt: 10:00 - 18:00, Sb: 10:30 - 14:00

 

WROCŁAW - tel. 793  106 633

GALERIA DOMAR, ul. Braniborska 14
CZYNNE: Pn - Pt: 10:00 - 18:00, Sb: 10:00 - 16:30

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl