16-21.08 Sklep w Warszawie nieczynny.

Roboty odkurzające Neato

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM NEATO  

Neato Robotics to amerykański producent robotów odkurzających. Obecnie oferuje 4 - generację robotów odkurzających wyposażonych w moduł Wi-Fi, akumulator Litowo-jonowy i jedne z najwydajniejszych mechanizmów odkurzających.

Najlepsze roboty odkurzające dla posiadaczy zwierząt

Większość robotów odkurzających Neato wyposażona jest w najnowszej generacji szczotkę Combo, która doskonale zgarnia śmieci z gładkich podłóg, ale też wyczesuje dywany z sierści zwierząt. W taką szczotkę i specjalne filtry powietrza (ULTRA_HEPA) dla alergików, wyposażone są: Neato Connected (Wi-Fi, akumulator Litowo – jonowy 4200 mAh), Neato Connected D5 (Wi-Fi, akumulator Litowo – jonowy 4200 mAh). Oba roboty odkurzające mają też moduł Wi-Fi i można je podłączyć do smartfona (Android, iOS).

Neato Botvac D85 (akumulator 3200 mAh) również wyposażony jest w szczotkę Combo i filtrację powietrza (HEPA). Nie ma Wi-Fi.

Modele do dalszej rozbudowy

Neato Botvac D75 i Neato Essential nie są wyposażone w filtry HEPA, nie mają też szczotki Combo. Oferują za to bardzo dobrą korelację ceny do wydajności. Świetnie spisują się w mieszkaniach gdzie są gładkie podłogi. Jeżdżą systematycznie, najpierw sprzątając wzdłuż ścian a potem całą powierzchnię pokoju. Można do nich dokupić szczotkę Combo i filtr HEPA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl