Chcesz kupić robota? Nie wiesz jaki model będzie najlepszy? Zadzwoń, odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci wybrać najlepszego robota

tel. 606-854-886

iRobot Roomba 891 - Promocja 2499 zł + wirtualna ściana. Natychmiastowy odbiór Warszawa.

Dostępność: 1
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 999,00 zł 2999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

iRobot Roomba 891 najnowszy robot odkurzający z Wi-Fi.

REKOMENDACJA #NAJLEPSZEROBOTY  

iROBOT ROOMBA 891 TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ UDANYCH ROBOTÓW ODKURZAJĄCYCH Z SERII 800. NOWY AKUMULATOR LITOWO - JONOWY, OBSŁUGA PRZEZ WI-FI I NOWEJ GENERACJI MECHANIZM ODKURZAJĄCY SPRAWIAJĄ ŻE TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH ROBOTÓW DO 2500 ZŁ.  ŚWIETNIE SPRAWDZA SIĘ DO SPRZĄTANIA. MECHANIZM SPRZĄTAJĄCY JEST TAK SKONSTRUOWANY, ŻEBY NIE WPLĄTYWAŁY SIĘ W NIEGO WŁOSY I SIERŚĆ ZWIERZĄT.

WWW.NAJLEPSZEROBOTY.PL

 

HIT
SPRZEDAŻY

IROBOT ROOMBA 891 W ZESTAWIE Z WIRTUALNĄ ŚCIANĄ


Uwaga!!! Robot od oficjalnego polskiego dystrybutora. Polska gwarancja, instrukcja. FAKTURA VAT lub PARAGON. 

Roomba 891 to najnowszy i najciekawszy robot odkurzający  iRobota z serii Roomba 800. 

Wyposażony w 3-stopniową technologię sprzątania AeroForce, co zapewnia nawet o 50%* dokładniejsze sprzątanie niż w niższych modelach. W praktyce, robot odkurzający świetnie nadaje się do pracy na gładkich powierzchniach, co ważne nie wplątują się w niego włosy i sierść zwierząt. iRobot Roomba 891 radzi sobie też z kablami pozostawionymi na podłodze. Rzadko się zdarza żeby wplatały się one w mechanizm robota. 

iRobot Roomba 891 za pomocą sieci WiFi łączą się z aplikacją iRobot HOME, dzięki, której można zdalnie włączyć robota, zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia, śledzić cykle sprzątania oraz kontrolować zapełnienie pojemnika na brud.

iRobot Roomba 891 + WIRTUALNA ŚCIANA
Image result for IROBOT 891

 iRobot Roomba 891 

W zestawie: 1 x Wirtualna ściana 

(224 zł) - 0 zł

 

Roomba 891 - Inteligentne sprzątanie

 • Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect II generacji, Roomba przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

 • Sprząta wzdłuż ścian: nie daj się zwieść jej kształtowi. Roomba świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi ścian, mebli, listw podłogowych itp.

 • Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Roomba potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie.

 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.

 • Wykrywa niewidoczny gołym okiem brud: Roomba 896 używa optycznych i akustycznych czujników do wykrywania szczególnie brudnych miejsc, na których skupia swoją pracę.

 • Nie spadnie ze schodów: czujniki wysokości pozwalają Roombie uniknąć schodów i innych niebezpiecznych uskoków

 

Łatwo

 • Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu Roomba może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. 

 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode.

 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotową do pracy.

 • Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień.

 • Poinformuje o zapełnieniu pojemnika na brud: w przypadku zapełnienia pojemnika na brud, Roomba wyświetli stosowny komunikat i będzie cierpliwie czekać na opróżnienie zbiornika.

 

Czysto

 • Skuteczność sprzątania wyższa aż do 50%*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji.

 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

 • Wysokowydajny filtr AeroForce: Przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac

 

 

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 891

 • Zintegrowana Stacja Dokująca

 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)

 • Dodatkowy filtr AeroForce

 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)

 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Dane techniczne

Moc odkurzania (Pa) 2500
Wysokość robota (cm) 32
Typ robota sprzątającego ODKURZANIE
Funkcja doładowania i dokończenia pracy Nie
Mapa mieszkania Nie
Harmonogram pracy Tak

Opinie o produkcie (0)

NOWOŚCI 2022r

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl