ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD LAT. Dokładnie wiemy jaki robot sprzątający  sprawdzi się u państwa w mieszkaniu. Z chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy jakiego robota kupić.

 tel. 606 854 886

Ecovacs Ozmo 930 (2644 zł - promocja). Kurier 0 zł. Odbiór Warszawa - Galeria Ursynów.

ecovacs-ozmo-930-NAJLEPSZY.jpg
  • promocja
Dostępność: powyżej 6 sztuk
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 644,00 zł 2 699,00 zł 2644.00
Cena netto: 2 149,59 zł 2 194,31 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ecovacs Ozmo 930 to najnowszej generacji robot odkurzający z funkcją mopowania. Wyposażony w laser skanujący pokoje i inteligentną nakładkę mopującą, która sama reguluje stopień nawilżenia ścierki. 

REKOMENDACJA #NAJLEPSZEROBOTY  

Ecovacs Ozmo 930 to pierwszy na świecie robot odkurzający z funkcją mopowania (robot hybrydowy: odkurza i mopuje jednocześnie), który skanuje pokoje laserem, ma czujnik wykrywania dywanów i nakładkę mopującą z pompą wtryskującą wodę.  Robot sprząta systematycznie, ma  funkcję dokończenia sprzątania po rozładowaniu akumulatora. Doskonale sprawdza się w dużych mieszkaniach i domkach jednorodzinnych z gładkimi podłogami i dywanami.

WWW.NAJLEPSZEROBOTY.PLECOVACS OZMO 930 - ROBOT ODKURZAJĄCY, KTÓRY ODKURZA I MOPUJE. SKANUJE POKOJE LASEREM, SAM DOZUJE WODĘ, WYKRYWA DYWANY A TO TYLKO NIEKTÓRE Z JEGO MOŻLIWOŚCI.

 

Ecovacs Ozmo 930 - skanuje pokoje za pomocą lasera.

Ecovacs Ozmo 930 to najnowszej generacji robot odkurzający, który podobnie jak samochody Tesli, wykorzystuje laserowy system LIDAR do skanowania przestrzeni i wykrywania przeszkód. Robot odkurzający Ecovacsa widzi co się wokół niego znajduje, gdzie są krzesła, jak duży jest pokój i czy są otwarte drzwi. Dzięki tamu zapewnia najwyższą skuteczność sprzątania. 

Ecovacs Ozmo 930 - najlepszy robot hybrydowy

Ecovacs Ozmo 930 sprząta systematycznie i uczy się rozkładu mieszkania

Ecovacs Ozmo 930 tworzy w swojej pamięci i w aplikacji na smartfony obraz mieszkania. Dokładnie widać gdzie robot sprzątał i ile mu jeszcze zostało do posprzątania. No jeden z najlepszych robotów odkurzających bo jednocześnie odkurza podłogę i ją mopuje.

Ecovacs Ozmo 930 - aplikacja

Ecovacs Ozmo 930 porusza się systematycznie, sprzątając całą powierzchnię mieszkania.

Robot sprzątający po zeskanowaniu powierzchni domu i wygenerowaniu mapy, Ecovacs Ozmo 930 automatycznie zaplanuje wydajną ścieżkę czyszczenia, aby dostosować się do otoczenia. Będzie sprzątał systematycznie poszczególne pokoje.

selling_point_1506521643Robot-Vacuum-Cleaner-DEEBOT-OZME930-4.jpg
 

Ecovacs Ozmo 930 za pomocą aplikacji, możesz na mapie mieszkania wykluczyć obszary, które robot ma omijać.

Ecovacs Ozmo 930 ma aktywną mapę mieszkania, na które można zaznaczać kreskami, lub obszarami fragmenty podłogi które robot ma omijać podczas sprzątania. 

Ecovacs Ozmoi 930 - obszary

Zaznacz na mapie miejsca, które Ecovacs Ozmo 930 ma sprzątać, lub wyślij go do określonego pokoju.

Ecovacs Ozmo 930 obsługujemy za pomocą aplikacji na smartfony, na której można zaznaczać obszary i miejsca które robot ma sprzątać. Dzięki temu można częściej czyścić obszary o dużym priorytecie lub silnym poziomie zabrudzania lub dostosowywać sprzątanie do aktualnych potrzeb. Można też nazywać pokoje.

Ecovacs Ozmo 930 pokoje
 
 
 

Czujnik wykrywania dywanów

Ecovacs Ozmo 930 ma wbudowany czujnik wykrywania dywanów.  Może automatycznie zwiększyć moc ssania, aby skuteczniej czyścić dywany, lub wykorzystać połączenie odkurzacza i mopa do dokładnego sprzątania podłóg.

Ecovacs Ozmo 930 - czujnik wykrywania dywanów

Duży zbiornik na wodę z pompą i dyszami, zamiast grawitacyjnych otworów 

Ecovacs Ozmo 930 wyposażony jest w sterowana elektronicznie pompa wodna regularnie pobiera wodę z dużego zbiornika, co umożliwia mycie podłogi na mokro. Ponadto robot wyposażony jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb mycia lub zatrzymanie zwilżania – dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i dokładne.

selling_point_1506521666Robot-Vacuum-Cleaner-DEEBOT-OZME930-8.jpg
 
 

Identyfikacja dywanu dla samodzielnego czyszczenia

Jeżeli podczas pracy robota DEEBOT OZMO 930 czujniki identyfikacji dywanu wykryją miękkie podłoże, moc ssania zostanie automatycznie zwiększona, co zapewni skuteczniejsze odkurzanie. W procesie mycia na mokro robot DEEBOT omija dywany, sprzątając obszary wokół nich.

Ecovacs Ozmo 930 - Wydajny mechanizm odkurzający

Układ odkurzający Ecovacs Ozmio 930 można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie idealnie nadaje się do zbierania włosów i sierści bez plątania, a główna szczotka pozwala uzyskać lepsze zbieranie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

Ecovacs Ozmo 930 - mechanizm

Wybór różnych trybów czyszczenia w zależności od rodzaju zabrudzeń

Użyj właściwego narzędzia do każdego zadania dzięki możliwości przełączania pomiędzy opcjami trybu czyszczenia. Tryb automatyczny (Auto) do ogólnego sprzątania i Tryb czyszczenia miejscowego (Spot Cleaning), kiedy konieczne jest wysprzątanie konkretnego miejsca. 

Zaplanuj sprzątanie z wyprzedzeniem

Dzięki funkcji planowania nie musisz już martwić się zabrudzonymi podłogami. Po prostu ustaw regularną porę sprzątania, a resztę zostaw robotowi ECOVACS. Już nigdy nie wrócisz do brudnego domu. 

Łatwość użytkowania

Inteligentny i przyjazny dla użytkownika system czyszczący sprawia, że DEEBOT OZMO 930 to idealny automatyczny robot sprzątający. DEEBOT powstaje przede wszystkim z myślą o łatwości użytkowania.

Automatyczne wznowienie czyszczenia – niezależne sprzątanie

Po naładowaniu lub opróżnieniu robot może powrócić do miejsca, w którym ostatnio zakończył sprzątanie. Jest na tyle inteligentny, że rutynowe przerwy nie zaburzają jego pracy i może kontynuować czyszczenie.

Sygnalizacja głosowa

Ten DEEBOT potrafi mówić! Dzięki temu zawsze wiesz, jakie czynności są aktualnie wykonywane. DEEBOT raportuje wszystkie najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym.

Większa mobilność dzięki specjalnemu uchwytowi

DEEBOT posiada stylowy uchwyt, który ułatwia przenoszenie go po domu – jest on szczególnie przydatny w domach piętrowych.

Dane techniczne

Harmonogram pracy Tak
Sposób sprzątania ODKURZANIE i MOPOWANIE
Sposób poruszania się Systematyczny
Skanowanie pokoi Tak
Funkcja doładowania i dokończenia pracy Tak
Tryb Turbo do intensywnego sprzątania Tak
Wysokość robota powyżej 9 cm
Sterowanie smartfonem (Wi-Fi) Tak
Mapa mieszkania Tak

Opinie o produkcie (16)

1 lutego 2018

Robot faktycznie myje podłogę. Efekt przerósł moje oczekiwania. robota używam w domu na powierzchni ok 100 m2. Jedyny minus, to konieczność zdejmowania mopa gdy robota przenoszę na górę (pierwszy raz w nowym pomieszczeniu musi działać bez mopa).

5 lutego 2018

Jest to masz pierwszy robot, mamy same panele. Po ok 2 tygodniach mogę powiedzieć jedno: polecam każdemu Ozmo 930, kto chce mieć podłogę odkurzoną i umytą. Nie będzie żałować.

5 lutego 2018

Odkurza i myje podłogę od 3 dni i robi to bardzo dobrze. Szczególne wrażenei robi na znajomych, którzy uważali że mają super iRobota a potem widzą Ozmo 930 w akcji :) Dziękuje za pomoc w wyborze. Chociaż na początku chcieliśmy robota hybrydowego za 1299 zł a skończyło się na 2700 zł, to nie żałujemy. Mamy ok 150 m2 parkietu, który teraz jest po prostu odkurzony i czysty. Teraz planujemy na piętro kupić robota Neato bo tam mamy wykładziny. Ogólnie polecam pojechać do sklepu stacjonarnego, pooglądać roboty i porozmawiać z Panem Edkiem. Szacunek za wiedzę, doradzenie i nie wciskanie kitu. Jeszcze raz dziękujemy i niedługi się pojawimy ;)

26 lutego 2018

Polecamy, robot jest świetny. Fajnie odkurza a mycie też się przydaje ;) Szkoda tylko że do robota nie ma pilota, potrzebny jest smartfon, jak coś się chce ustawić.

10 marca 2018

Kupiłem już drugiego Ozmo 930 na drugie piętro. Rewelacja. Robot faktycznie odkurza i myje podłogę (mamy panele i gresy). Myślałem że to będzie gadżet, ale faktycznie działa i to dużo lepiej niż się spodziewałem. Teraz kolej na robota do mycia okien :)

16 marca 2018

Polecam, robot super. Myślałem że to gadżet a sprawdza się lepiej niż myślałem.

4 kwietnia 2018

Najlepszy zakup w moim życiu :) Polecam każdemu, kto ma dość odkurzania i mycia podłogi. U mnie sprawdza się super (domek o powierzchni 150 m2, dwa psy, na podłogach panele i gres)

6 kwietnia 2018

Polecam każdemu, świetny zakup. Długo się zastanwialiśmy jakiego robota kupić, testowaliśmy iRobota Roombę 980, Samsunga Eelectroluxa. Sąsiadka kupiła Ecovacs Ozmo 930 i jak go puściliśmy u siebie w domku to wszelkie wątpliwości się rozwiały. Ozmo 930 odkrzuza i myje podłogę, robi to super (chodzimy na boso), ma lepszą aplikację (mapa mieszkania z możliwością zaznaczania stref gdzie ma nie wjeżdżać, widać nawet dywany na mapie ;). Jest lepiej wykonany i zaprojektowany, jest delikatniejszy dla mebli i cichszy. Polecam nawet gdyby kosztował 3999 zł. Polecamy

4 czerwca 2018

Polecam, robot odkurza i mopuje u mnie dom o powierzchni 170 m2. Kafelki na wysoki połysk. Nie wyobrażam sobie żebym znowu musiała sam sprzątać. Super zakup. Ozmo 930 jest też niezbyt głośny, co było dla mnie istotne z uwagi na to że mam małe dziecko.

16 sierpnia 2018

Polecam każdemu kto ma problem z myciem i odkurzaniem podłogi. Miałem już 3 iroboty, fakt w mieszkanku było czysto, ale jak się przenieśliśmy do domu gdzie jest ok 90 m2 na jednym poziomie to moja roomba 880 sprzątała połowę i kończyła pracę. Ecovacs Ozmo 930 działa całkowicie inaczej. Jest systematyczny, odkurza i mopuje (super sprawa na panelach i gresach), jest dużo cichszy niż iRoboty. Genialna aplikacja z możliwością wysyłania robota do poszczególnych pokoi. Podłoga wygląda super a ja nie muszę przenosić robota do pokoi ręcznie, sam wszędzie wjeżdża. Bardzo fajnie ma zaprojektowany pojemnik na śmieci, nic z niego nie wypada jak się go idzie opróżnić. Jakość wykonania super, widać że wsio jest dopięte na ostatni guzik. No i wisienka na torcie to funkcja wykrywania dywanów. Robot jak wjedzie na dywan to automatycznie przestaje mopować a zwiększa moc odkurzania. Jest też dużo delikatniejszy dla mebli i nie ma problemu z nawigacją między krzesłami. Brakuje mi tylko takiej funkcji żeby można było wskazać żeby robot np mopował pokoje z różną wilgotnością ścierki. Np parkiet ze ścierką lekko wilgotną a gres z mokrą. W Ozmo 930 można regulować wilgotność ścierki, ale dla całego mieszkania.

27 sierpnia 2018

Nie oddamy naszego Ozmo za nic w świecie. Dzięki za polecenie, bo bysmy kupili jakiś szmelc w hipermarkecie. U nas radzi sobie z odkurzanie mi mopowaniem ok 140 m2. Mega pomaga w utrzymaniu podłogi w czystości. Zwykły odkurzacz i mop poszedł w odstawkę.

7 listopada 2018

Szału nie ma jeżeli chodzi o mycia podłogi, ale na pewno lepiej to robii niż nasz Everybot - czyli robot niby do mopowania. Super odkurza, systematycznie. W domu jest czysto, bez konieczności przenoszenia robota do pokoi, jak było z iRobotem. Ecovacs sam wszędzie wjedzie i w razie czego się doładowuje. To jest w nim super. Jedyne co mi nie pasuje w tym robocie to konieczność używania smartfona Nie ma pilota.

10 listopada 2018

Jesteśmy zadowoleni. Na początku mieliśmy problem z mopowaniem, ale robot poszedł do serwisu i teraz działa super. Jest cichszy od iRobota, systematyczny, funkcja mopowania (to takie przetarcie podłogi na mokro - daje radę). Fajna opcja, to mo zliwosć wysyłanai robota, np., żeby wymopował pokój. Uwaga, robot ma czujnik wykrywania dywanów, super sprawa bo jak mopuje to omija wykładziny, dywany itd, ale czasami to problem. U nas w mieszkaniu był chodnik na całej szerokość przedpokoju i jak robot miał przez niego przejechać, żeby odkurzyć i mopować sypialnię to nie chciał. Musieliśmy wymienić chodnik na mniejszy, tak żeby robot go mógł ominąć.

25 listopada 2018

Ecovacs Ozmo 930 sprawdza się bardzo dobrze na gładkich podłogach, fajnie omija dywany jak ma funkcję mopowania aktywną .Funkcja mopowania sprawdza się, choć u mnie robot jeździ głównie odkurzając i polerując podłogę (sucha ścierka). Odkurzać nie musimy, myjemy podłogę rzadziej niż wcześniej. Robot ma jedną denerwującą ceche, nie wjeżdża za zasłony, które są do samej ziemi. Poza tym sprząta bez problemów ok 120 m2.

3 grudnia 2018

działa lepiej niż moja roomba 980 :) ale funkcja mopowania nie ma nic wspólnego z myciem. To przecieranie podłogi na wilgotno, kurz, alergeny zbiera, ale zaschniętych plam nie da rady. Robot jednak jest cichszy niż roomba 980, delikatniejszy i ma super funkcje w aplikacji (np. wysyłanie do pokoi). Ma też lepiej zaprojektowany pojemnik na śmieci z którego nic się nie wysypuje jak idziemy go opróżnić. Ogólnie polecamy.

9 stycznia 2019

Działa lepiej niż się spodziewaliśmy. Super odkurza, mopuje też fajnie, a że mamy gresy to robi to codziennie. Jak ktoś myśli że to zabawka, to się może miło rozczarować. Absolutnie jeden z najlepszych zakupów jakie można zrobić, poza pralka i zmywarką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl