ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD LAT. Dokładnie wiemy jaki robot sprzątający  sprawdzi się u państwa w mieszkaniu. Z chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy jakiego robota kupić.

 tel. 606 854 886

Tesla RoboStar iQ500

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
Cena netto: 1 625,20 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Tesla RoboStar iQ500 - NAJLEPSZY ROBOT SPRZĄTAJĄCY DO 2000 ZŁ

Tesla RoboStar iQ500 to inteligentny robot odkurzająco-mopujący z pojemną baterią, mogący pracować do 220 minut bez doładowywania. Laserowe skanowanie pomieszczeń tworzy mapę mieszkania, dzięki której czyszczenie jest bardzo dokładne. Efekty pracy iQ500 możemy sprawdzić na smartfonie, używając darmowej aplikacji dostępnej na Android i iOS.

BEZPIECZNE ZAKUPY NA FIRMĘ - POLSKA GWARANCJA 2 LATA (RÓWNIEŻ PRZY ZAKUPIE NA FAKTURĘ VAT)

Tesla RoboStar IQ500 – zobacz jak działa

LASEROWA NAWIGACJA SLAMtrack 5.0

Nawigacja SLAMtrack 5.0 w Tesli RoboStar iQ500 do mapowania pomieszczeń używa skanera laserowego połączonego z inteligentnym systemem zbierającym i przetwarzającym dane z otoczenia w zakresie 360 stopni wokół robota. Technologia ta pozwala precyzyjnie określić, w którym miejscu robot się znajduje, co zostało już wyczyszczone, oraz gdzie jeszcze nie był.

TESLA IQ500

NIE SPADNIE ZE SCHODÓW

Tesla RoboStar iQ500 została wyposażona w szereg czujników wspomagających bezpieczną i dokładną pracę. Laserowy czujnik odległości oraz ultradźwiękowy czujnik odległości dbają o to by robot dojeżdżał do przeszkód nie uderzając w nie. Czujnik upadku odpowiada za bezpieczne poruszanie się robota przy schodach i uskokach, pilnując by robot z nich nie spadł.

tESLA IQ500

APLIKACJA PO POLSKU

Tesla RoboStar iQ500 może być sterowana i kontrolowana za pomocą darmowej aplikacji dostępnej na telefony z systemem Android lub iOS. Aplikacja daje dużo możliwości takich jak: - uruchomienie robota, lub skierowanie go do bazy, - monitorowanie procesu czyszczenia w czasie rzeczywistym, - ustawienie harmonogramu sprzątania, - ustawienie stylu sprzątania i siły ssącej, - podgląd i zapisywanie map, - praca na zapisanych mapach.

PAMIĘĆ SZEŚCIU MAP

Tesla RoboStar iQ500 po zakończeniu pracy tworzy mapę, którą możemy zapisać. Na zapisanych mapach można zaznaczać wirtualne ściany lub strefy, by wskazać robotowi miejsca, których nie chcemy by sprzątał. Można także określić obszar, który ma zostać wyczyszczony. Mamy możliwość zapisać maksymalnie sześć map, co oznacza, że robot może zapamiętać układ nawet sześciu pięter.

CZTERY TRYBY WYDAJNOŚCI SSANIA

Sterowany elektronicznie, bezszczotkowy japoński silnik NIDEC może pracować w czterech trybach: Eco – 800 Pa, Standardowy – 1200 Pa, Mocny – 1800 Pa oraz Turbo – 2200 Pa.

SUPER MOCNA BATERIA

Jednym z najważniejszych elementów każdego robota jest bateria. W modelu iQ500 znajdziemy akumulator LG o niesamowitych parametrach. Pojemność to aż 6400 mAh. Pozwala to na nieprzerwaną pracę robota do 220 minut i wyczyszczenie do 340 m². Bateria nie ma efektu pamięci ładowania, więc nie trzeba się martwić, że przez wielokrotne ładowania i rozładowywania zmniejszy się jej objętość i wydajność.

DOŁADOWYWANIE I WZNAWIANIE PRACY

Jeśli bateria będzie wymagała doładowania przed zakończeniem sprzątania, Tesla RoboStar iQ500 przerwie pracę by zjechać do bazy, naładować się i wrócić w to samo miejsce, by wznowić czyszczenie.

DOKŁADNE CZYSZCZENIE

Oprócz trybów wydajności ssania, możemy również ustawić style czyszczenia. Proste czyszczenie to jednokrotne przejechanie każdego pomieszczenia linia po linii. Podwójne czyszczenie to dwukrotne przejechanie każdego pomieszczenia linia po linii, pierw horyzontalnie a następnie wertykalnie. Te dwa style czyszczenia można dodatkowo łączyć z czterema wydajnościami ssania (Eco, Standard, Power lub Turbo), by ustawić odpowiadający nam program czyszczenia.

ROZPOZNAWANIE RODZAJU PODŁOGI

Tesla RoboStar iQ500 automatycznie rozpozna rodzaj podłogi, po której się porusza. W momencie wjazdu na dywan zostanie automatycznie zwiększona siła ssania. Odwrotny efekt jest w momencie zjechania z dywanu, siła ssąca zostaje zmniejszona (w zależności od rodzaju i wysokości dywanu).

2 W 1, CZYLI ODKURZANIE I MOPOWANIE

Tesla iQ500 to to przede wszystkim odkurzacz, ale może również wycierać podłogę na mokro. Wystarczy dopiąć do robota nakładkę mopującą z mopem z mikrofibry i już mamy robota hybrydowego. Dołączenie nakładki mopującej nie ma wpływu na jakość odkurzania.

ZMYWALNY FILTR HEPA

Tesla RoboStar iQ500 wyposażona jest w podwójny system filtracji. Większe zanieczyszczenia zatrzymywane są przez filtr ekranowy o strukturze drobniutkiej siatki, a następnie filtr HEPA wyłapuje 99,95% alergenów i drobinek kurzu zapewniając wysoką wydajność filtrowania. Filtr HEPA w modelu iQ500 możemy umyć czystą wodą i ponownie użyć, co znacznie wydłuża jego żywotność.

TRYB KONTROLI RODZICIELSKIEJ

iQ500 możemy zabezpieczyć przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci lub zwierzęta. W trybie kontroli rodzicielskiej przyciski działają tylko po dłuższym naciśnięciu. Robot w tym trybie może być obsługiwany za pomocą telefonu.

Dane techniczne

Harmonogram pracy Tak
Sposób sprzątania ODKURZANIE i MOPOWANIE
Sposób poruszania się Systematyczny
Skanowanie pokoi Tak
Funkcja doładowania i dokończenia pracy Tak
Tryb Turbo do intensywnego sprzątania Tak
Wysokość robota 9,7
Sterowanie smartfonem (Wi-Fi) Tak
Mapa mieszkania Tak
Aktywny układ mopujący NIE
Jednoczesne odkurzanie i mopowanie TAK
Dostarczanie wody do ścierki Sączki
Pojemność zbiornika na wodę (ml) 110

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl