ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD LAT. Dokładnie wiemy jaki robot sprzątający  sprawdzi się u państwa w mieszkaniu. Z chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy jakiego robota kupić.

 tel. 606 854 886

Wyszukaj robota:

Najlepszy  robot  odkurzający 2020.

Neato Robotics - Najwydajniejsze roboty odkurzające

Neato Robotics to amerykańska firma, która od ponad 15 lat produkuje tylko roboty odkurzające. Wszystkie roboty odkurzające Neato sprzątają systematycznie, skanują pokoje i otoczenie laserem. Wyposażone są w najwydajniejsze mechanizmy odkurzające i najmocniejsze turbiny zasysające śmieci. Idealnie nadają się do sprzątania nawet największych mieszkań, sierści zwierząt, gładkich podłóg.

Koniecznie przeczytaj:

Neato Botvac D7 Connected vs iRobot Roomba 980 - Dlaczego Neato D7 Connected (3999 zł) jest najwydajniejszym robotem odkurzającym.

Neato D6 Connected (3199 zł) - Teraz jest jeszcze wydajniejszy i lepiej wyposażony (wersja D603). Naszym zdaniem: Najlepszy robot odkurzający 2018 / 2019 r.

UWAGA.

Sprzedajemy tylko najnowsze wersje robotów Neato Robotics, z polską gwarancją producenta i polską instrukcją. Również na fakturę VAT. Wszystkie roboty są nowe i fabrycznie zamknięte. 

WPISZ SWOJEGO MAILA, ŻEBY OTRZYMAĆ SPECJALNĄ CENĘ.
Informuj mnie o przecenach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl