ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD LAT.

Masz wątpliwości? Zadzwoń. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy jakiego robota kupić.

tel: 606 854 886

iRobot Roomba 696 z Wirtualną ścianą. Kurier pobranie 0 zł. Odbiór Warszawa - Galeria Ursynów.

Dostępność: 2
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 199,00 zł 2199.00
Cena netto: 1 787,80 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

iRobot Roomba 696

iRobot Roomba 696 to najnowsze dzieło amerykańskiego producenta robotów odkurzających.

iRobot Roomba 696 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota, zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia, śledzić cykle sprzątania oraz kontrolować zapełnienie pojemnika na brud. Robot posiada system Dirt Detect, używa czujników optycznych i akustycznych do odnajdywania bardziej zabrudzonych miejsc, na których koncentruje swoją pracę.

 

iRobot Roomba 696 to trzy cechy: inteligentne działanie, łatwość obsługi oraz czystość.

Inteligentnie

 • Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect™, Roomba przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

 • Sprząta wzdłuż ścian: Roomba świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi, a to dzięki wirującej szczotce bocznej, która jest w stanie dotrzeć do większości zakamarków.

 • Technologia iAdapt: dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujników, Roomba odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów.

 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala iRobotowi Roomba czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.

 • Modele zachowań: Technologia iAdapt jest intuicyjna i odkrywcza. Dzięki niej Roomba wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spośród dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.

 • Nie spadnie ze schodów: czujniki wysokości pozwalają iRobotowi Roomba uniknąć schodów i innych niebezpiecznych uskoków.

Łatwo

 • Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól. W tym trybie Roomba koncentruje się na jednym miejscu jeżdżąc spiralnie, dopóki nie wyczyści wszystkiego.

 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których iRobot Roomba nie przekroczy. Dzięki temu możesz ograniczyć robotowi dostęp do miejsc, w których nie chcesz żeby sprzątał.

 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu, by być zawsze gotową do pracy.

 • Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień.

 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: Połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.

 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode:
  Funkcja Wirtualnej ściany - włącza blokadę przejazdu pomiędzy obszarami pracy o maksymalnej długości 3 metrów. Wirtualna ściana wytwarza niewidzialną barierę w kształcie stożka.
  Funkcja HALO (tryb pierścienia) - wytwarza wokół siebie strefę ochronną, do której robot nie ma wstępu. Zapobiega zderzaniu się go z przedmiotami, które chce się chronić (np. wazon lub psia miska), albo wkraczaniu przez robota na obszary, do jakich nie powinien mieć wstępu (np. narożniki lub przestrzeń pod biurkiem). Pierścień ochronny jest niewidoczny, rozciąga się na około 60 cm od środka urządzenia. 

Czysto

 • Skuteczność sprzątania: 3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.

 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

 • Najlepszy dla posiadaczy zwierząt: z technologią AeroVac i szczotkami głównymi, iRobot Roomba serii 600 jest doskonale przygotowany do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami. Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek iRobota Roomba i wciąga je do pojemnika AerovVc, który zaprojektowaliśmy tak, aby nie trzeba było go często opróżniać.

 • Ruchoma głowica czyszcząca:pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

 

 

Dane techniczne

Moc odkurzania (Pa) 2500
Wysokość robota (cm) 32
Typ robota sprzątającego ODKURZANIE
Funkcja doładowania i dokończenia pracy Nie
Mapa mieszkania Nie
Harmonogram pracy Tak

Opinie o produkcie (3)

7 stycznia 2020

Teściowa chwaliła to i ja musiałam go mieć. Nie zawiodłam się, przy małym dziecku taki robot to teraz nie tylko przyjaciel, ale i pomoc o jakiej nawet nie mieliśmy pojęcia. Podłoga codziennie czysta! Sprawdza się również na dywanach.

18 stycznia 2020

odkurzacz pięknie wykonuję swoją robotę, wszędzie dojedzie, nie hałasuje zbyt, dla mnie bomba

29 stycznia 2020

Bardzo dokładnie sprząta, jestem pod wrażeniem, bo nie spodziewałam się, że będzie zbierać aż tak dobrze.

NOWOŚCI 2022r

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl