ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD 12 LAT. DOKŁADNIE WIEMY, JAKI ROBOT SPRAWDZI SIĘ U PAŃSTWA W MIESZKANIU. Z CHĘCIĄ ODPOWIEMY NA PYTANIA I DORADZIMY JAKIEGO ROBOTA KUPIĆ.

 tel. 606 854 886

  KURIER ZA POBRANIEM 0ZŁ - WYSYŁKA W 24H - POLSKA GWARANCJA 2 LATA DOOR TO DOOR (NEATO, ECOVACS, IROBOT)  

PROMOCJA 7% OBOWIĄZUJE TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM.

Wypożycz robota sprzątającego zanim go kupisz.

Opcja wypożyczenia to idealny sposób na to żeby samemu sprawdzić jak robot sprzątający będzie działać w mieszkaniu. Standardowo, wypożyczamy roboty na okres 24 godzin.

Każdy robot przed wypożyczaniem jest przez nas ładowany i sprawdzany. Dostają Państwo urządzenie, z którego można korzystać zaraz po wyjęciu z pudełka. 

Doba wypożyczenia liczy się od momentu przyjęcia paczki z robotem od kuriera, lub odebrania urządzenia w naszym salonie. Wypożyczający płaci za wypożyczenie i ponosi koszty zwrócenia urządzenia. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup urządzenia, to nowego robota sprzedajemy z rabatem 100zł (tylko modele nie objęte innymi promocjami).  

Na okres wypożyczenia robota, pobierana jest kaucja wysokości 700 zł, lub 1500 zł (w zależności od robota)  którą należy przelać na nasze konto, lub wpłacić w salonie. Oczywiście odpowiednio wcześnie dostają Państwo do wglądu umowę wypożyczenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl