Wyszukaj robota:
Typ robota sprzątającego
Funkcja doładowania i dokończenia pracy
Mapa mieszkania
Harmonogram pracy

Chcesz kupić robota? Nie wiesz jaki model będzie najlepszy? Zadzwoń, odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci wybrać najlepszego robota

tel. 606-854-886

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Najlepsze roboty sprzątające z funkcją mycia podłogi 2023r.

Zaufaj specjalistom, zajmujemy się tylko robotami sprzątającymi i myjącymi od lat. Niczym innym. Oferujemy tylko profesjonalne roboty, od producentów, którzy specjalizują się w produkcji robotów sprzątających a nie pralek, lodówek, czy smartfonów. Od lat współpracujemy tylko najlepszymi producentami, robotów sprzątających, którzy wprowadzają nowe rozwiązania a nie tworzą tanie klony. 

 

Koniec z ręcznym myciem i odkurzaniem podłogi. Prezentujemy najlepsze roboty sprzątające z funkcją mycia podłogi. Staranne przez nas wyselekcjonowane najlepsze roboty sprzątające, które świetnie odkurzają i naprawdę myją a nie rozmazują wilgoć po podłodze.

 

Hobot Legee 7 jedyny w swoim rodzaju i ma takie rozwiązania, które faktycznie podnoszą jego skuteczność mycia podłóg. Specjalnie zaprojektowane dysze, możliwość stosowana profesjonalnych płynów myjących, podwójny układ myjący itd...

inne podejście oferuje Cecotec Conga 9090, który rewelacyjne odkurza z mocą 10 000 Pa (kilkukrotnie skuteczniej niż inne roboty sprzątające) i ma funkcję mycia podłogi (nowej generacji mechanizm myjący za pomocą oscylacji a a nie wibrujący). To najlepszy robot sprzątający 2022 r do mieszkań, w których liczy się najwyższa skuteczność odkurzania i funkcja porządnego mycia podłogi.

 

Warto też zwrócić uwagę na najnowszego robota Ecovacs X1 Omni, z funkcją mycia podłogi za pomocą dwóch wirujących padów i rozbudowaną stacją dokującą (zasysa śmieci i czyści z ścierki).

WPISZ SWOJEGO MAILA, ŻEBY OTRZYMAĆ SPECJALNĄ CENĘ.
Informuj mnie o przecenach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl