ROBOTAMI ODKURZAJĄCYMI ZAJMUJEMY SIĘ OD LAT. Dokładnie wiemy jaki robot sprzątający  sprawdzi się u państwa w mieszkaniu. Z chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy jakiego robota kupić.

 tel. 606 854 886

Neato Botvac D6 (D603) Connected . POLSKA DYSTRYBUCJA. Kurier 0 zł. Warszawa - Galera Ursynów

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 199,00 zł 3199.00
Cena netto: 2 600,81 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Neato Botvac D6 Connected  (najnowsza dostawa 2020 r - wersja D603) i wg nas najlepszy robot odkurzający 2020 r z laserem skanującym przestrzeń wokół robota.

Neato D6 Connected - nowy mechanizm odkurzający identyczny jak w modeli Neato D7 Connected i potężny akumulator sprawiają że jest to w tej chwili najwydajniejszy robot odkurzający z laserem do 3500 zł. Idealny do sprzątania sierści zwierząt, dywanów i gładkich podłóg. Nowe opcje jak zapamiętywanie pięter, tryb TURBO, czynią go tez jednym z najlepszych robotów odkurzających 2019 r.

 Neato polska dystrybucja

 

 AUTORYZOWANY SKLEP NEATO ROBOTICS - WWW.NAJLEPSZEROBOTY.PL

NEATO ROBOTICS POLSKA DYSTRYBUCJA - KUPUJ ŚWIADOMIE

Roboty Neato Robotics, które sprzedajemy pochodzą od polskiego dystrybutora, mają polską gwarancję i instrukcję. Sklepy sprzedające Neato D6 Connected oferujące najniższe ceny mają roboty pochodzące z brokerki. Bez 24 miesięcznej gwarancji Door to Door polskiego dystrybutora. 

U nas każdy robot Neato Robotics ma pisemną gwarancję polskiego dystrybutora, jest nowy i fabrycznie zamknięty. Ma też pełną kilkunastostronicową instrukcję obsługi w jeżyku polskim i pełne wsparcie realizowane przez oficjalny serwis Neato znajdujący się w Polsce.

Nas nie interesuje sprzedawanie jak najtaniej a potem uciekanie przez zobowiązaniami gwarancyjnymi. Proszę też pamiętać, że tylko polski dystrybutor, ma Neato z 2 letnim okresem gwarancyjnym. Roboty z EU, UK i USA mają 1 rok gwarancji producenta. 


 Neato D6 connected

  • NAJWAŻNIEJSZE CECHY

SKANUJE POKOJE ZA POMOCĄ LASERA, UCZY SIĘ ROZKŁADU MIESZKANIA, SPRZĄTA SYSTEMATYCZNIE, NAJWYDAJNIEJSZY SILNIK Z TRYBEM TURBO, PROSTY PRZÓD DO EFEKTYWNEGO SPRZĄTANIA W NAROŻNIKACH, WYDAJNY MECHANIZM ODKURZAJĄCY (28 CM), POTĘŻNY  AKUMULATOR LI-ION, FUNKCJA DOKOŃCZENIA SPRZĄTANIA PO ROZŁADOWANIU AKUMULATORA,  NAJSKUTECZNIEJSZE FILTRY ULTRA HEPA (DLA ALERGIKÓW), NIE SPADNIE ZE SCHODÓW, DUŻY ZBIORNIK NA ŚMIECI (OK 700 ML), MOŻE ODKURZAĆ NAWET MIESZKANIA O POWIERZCHNI 300 - 400 M2. 

WYGODNE STEROWANIE ZA POMOCĄ APLIKACJI (MAPA MIESZKANIA, WIRTUALNE ŚCIANY, REGULACJA MOCY ODKURZANIA, HARMONOGRAM PRACY, NOWOŚĆ: MOŻLIWOŚĆ ZAPAMIĘTYWANIA PIĘTER).

  • WYPOSAŻENIE:

SZCZOTKA TURBO COMBO NOWEJ GENERACJI (DO DYWANÓW, GŁADKICH PODŁÓG, SIERŚCI ZWIERZĄT), BOCZNA SZCZOTKA, FILTR ULTRA HEPA 

  • NOWA WERSJA NEATO D603 CONNECTED

DODATKOWE WYPOSAŻENIE ZA OK 300 ZŁ: SZCZOTKA SILIKONOWA DO GŁADKICH PODŁÓG (MNIEJ WPLĄTUJĄ SIĘ W NIĄ WŁOSY), DODATKOWE 2 FILTRY POWIETRZA ULTRA HEPA.

  • GWARANCJA I PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU

ROBOT Z OFICJALNEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI, 24 MIESIĄCE GWARANCJI DOOR TO DOOR (RÓWNIEŻ PRZY ZAKUPIE NA FIRMĘ – FAKTURA VAT). GWARANCJA REALIZOWANA PRZEZ PRODUCENTA W POLSCE, POLSKA INSTRUKCJA

 

Neato D6 Connected świetnie spisuje się w mieszkaniach i domach wg nas to jeden z najlepszych i najwydajniejszych robotów odkurzających. Dzięki potężnemu akumulatorowi litowo jonowemu (4200 mAh) i laserowej nawigacji  Neato D6 Connected może systematycznie odkurzyć nawet ponad 400 m2.  Duży mechanizm sprzątający (prawie dwukrotnie większy niż okrągłych robotach), mocna turbina i dodatkowy tryb Turbo gwarantują odkurzanie na najwyższym poziomie. Bez znaczenia czy robot odkurzający Neato D6 będzie miał do posprzątania sierść zwierząt z dywanów, piasek z gładkiej podłogi czy pył.

Neato Robotics zadbał też o nasze zdrowie montując D6 Connected najwydajniejsze filtry powietrza zatrzymujące alergeny i roztocza. Nie jest to tani robot, ale kupując Neato D6 Connected ma się pewność, że to dobrze zainwestowane pieniądze.

Wysoka Skuteczność - LASEROWY SYSTEM SKANUJĄCY POKOJE

Neato D6 Connected pracuje systematycznie skanując przestrzeń wokół siebie za pomocą lasera. Uczy się rozkładu mieszkania i bez problemów odnajduje się nawet przy skomplikowanym układzie pokoi. W czasie rzeczywistym przetwarza dokładne informacje nie tylko o kształcie pokoju, ale też o stojących w pomieszczeniu krzesłach, meblach i innych przedmiotach.

Dzięki laserowi Neato D6 Connected widzi nawet to czy w pokoju są otwarte drzwi i wie, że po odkurzeniu jednego pomieszczenia musi wjechać do kolejnego.

Zobacz jak działa

 Neato D7 Connected

Nowość - WIRTUALNA ŚCIANA NA MAPIE MIESZKANIA

Neato D6 Connected wyróżnia się aktywną mapą widoczną na smartfonie, na której można za pomocą linii odgradzać fragment powierzchni podłogi, które robot ma omijać, lub wyłączać pokój ze sprzątania. Wystarczy na mapie narysować kreskę. Zaznaczanie obszarów wyłączanych z codziennego planu sprzątania, jest wreszcie proste i  intuicyjne.  Bez konieczności stosowania wirtualnych ścian, czy taśm magnetycznych. 

Wydajny mechanizm odkurzający

Neato D6 Connected wyposażony jest w najwydajniejszy układ odkurzający. Duża szczotka zgarniająca śmieci, sierść zwierząt, dodatkowa boczna szczotka zgarniająca śmieci przy ścianach i mocna turbina sprawiają że robot cechuje się ponadprzeciętną wydajnością. 

Laser skanujący przestrzeń wokół robota

Neato D6 Connected sprawnie i systematycznie porusza się też po mieszkaniach o skomplikowanym układzie pokoi. Skanuje za pomocą lasera przestrzeń wokół siebie i uczy się rozkładu mieszkania. W czasie rzeczywistym przetwarza dokładne informacje nie tylko o kształcie pokoju, ale też o stojących w pomieszczeniu krzesłach, meblach i innych przedmiotach. Neato D6  Connected widzi nawet to czy w pokoju są otwarte drzwi i wie, że po odkurzeniu jednego pomieszczenia musi wjechać do kolejnego.

Doskonale sprząta wykładziny i dywany z brudu i sierści zwierząt.

Neato D6 idealnie nadaje się do codziennego odkurzania dywanów, wykładzin i gładkich podłóg z piasku, kurzu, włosów i sierści zwierząt. Zawdzięcza to bardzo mocnej turbinie i specjalnej szczotce wyczesującej dywany.

 

Neato D6 Connected - zoptymalizowany do sprzątania w narożnikach

Neato Botvac D6 Connected ma prosty przód, żeby efektywniej sprzątać w narożnikach. Oferuje specjalny sposób poruszania się, najpierw sprzątając wzdłuż ścian i w narożnikach a dopiero potem systematycznie odkurza całą powierzchnię pokoju.

Posprząta nawet największe mieszkanie, dom.

Neato D6 Connected wyposażony jest w funkcję uczenia się rozkładu mieszkania i dokończenia sprzątania po rozładowaniu akumulatora. Dlatego bez problemów może odkurzać małe mieszkania i bardzo duże domy, hotele itp. o powierzchni nawet ponad 400 m2.

Pierwszy robot odkurzający z funkcją zapamiętywania pięter.

Neato Botvac D6 Connected to pierwszy robot odkurzający , który bez problemów pracuje w wielopoziomowych / piętrowych mieszkaniach. Może zapamiętać do 3 pięter, poziomów. 

NAJWYDAJNIEJSZY MECHANIZM ODKURZAJĄCY

Neato D6 Connected dysponuje bardzo wydajnym mechanizmem odkurzający, ma nie tylko największą moc zasysa nia śmieci, ale tez największa szczotkę zgarniającą brud. Rewelacyjnie odkurza dywany, chodniki i gładkie podłogi. Nic nie ominie, odkurza wokół nóg od krzeseł, mebli. 

Neato D6 Connected

LASEROWY SYSTEM NAWIGACYJNY

Neato D6 Connected skanuje przestrzeń wokół siebie za pomocą lasera. To najskuteczniejszy sposób identyfikacji przeszkód, ale też skanowania pokoi. Dzięki wykorzystaniu lasera Neato D6 Connected patrzy wokół siebie (360 stopni), widzi nie tylko kształt pokoju, ale też meble, i np psa, lub kota. Jest delikatniejszy dla mebli i bez problemów pracuje w kompletnych ciemnościach.

Neato D6 Connected

IDEALNY DO SPRZĄTANIA W NAROŻNIKACH

Neato D6 Connected ma prosty przód, po to, żeby wjeżdżać w narożniki. Dzięki temu jest bardzo skuteczny w sprzątaniu. Dodatkowa boczna szczotka pomaga wymiatać śmieci przy łączeniach ścian z podłogą. Neato D6 podczas sprzątania za każdym razem objeżdża ściany bez konieczności uruchamiania specjalnego trybu sprzątania. 

Neato D6 Connected

WYDAJNA SZCZOTKA O DŁUGOŚCI OK 30 CM

Neato D6 Connected wyposażony jes w specjalną szczotkę, która zwiększa efektywność sprzątania robota na dywanach i chodnikach. Świetnie zbiera sierść zwierząt i jest jednocześnie bardzo prosta w czyszczeniu.

Neato D6 Connected

 

SPRZĄTA SYSTEMATYCZNIE - SAM SIĘ DOŁADOWUJE

Neato D6 Connected sprząta systematycznie całą powierzchnię mieszkania. Może odkurzyć nawet największe domy o powierzchni do 450 m2. Robot wie, co odkurzył i co ma do posprzątania, w razie rozładowania akumulatora, wróci do stacji naładuje się i wyjedzie dokończyć sprzątać.

Neato D6 Connected

Dane techniczne

Harmonogram pracy Tak
Sposób sprzątania ODKURZANIE
Sposób poruszania się Systematyczny
Skanowanie pokoi Tak
Funkcja doładowania i dokończenia pracy Tak
Tryb Turbo do intensywnego sprzątania Tak
Wysokość robota 10
Sterowanie smartfonem (Wi-Fi) Tak
Mapa mieszkania Tak

Opinie o produkcie (5)

11 stycznia 2019

Polecam i dzięki za doradzenie. Robot super odkurza, a mamy w domu 3 psy z białą sierścią i ciemne podłogi. Genialne urządzenie, szkoda tylko, że tak długo się zastawialiśmy nad kupnem. Wyraźnie poprawia komfort życia, dywany odkurza lepiej niż nasz Zelmer.

14 stycznia 2019

Robot odkurza kilka pokoi o łącznej powierzchni ok 140 m2. robi to super. Wystarczy mu zostawić otarte drzwi i sam sobie odnajdzie pokoje i je poodkurza. Super odkurza wykładziny, działa w kompletnych ciemnościach, z czym mieliśmy problem mając droższego robota z kamerą. Odkurza dużo lepiej, widać to szczególnie na dywanach i wykładzinach.

16 stycznia 2019

Robot genialny, wg mnie nie ma lepszego a mieliśmy okazję testować i porównywać Neato D6 do Neato D7 i Ozmo 930. Robot sprząta identycznie jak D7, nie ma pomiędzy nimi żadnych różnic. Tyle że D6 jest ładniejszy i tańszy. Dużo lepiej odkurza niż Ecovacs Ozmo 930, szczególnie dywany i wykładziny. Model D7 ma jedną funkcję w aplikacji więcej (strefy), ale kompletnie to do niczego się nie nadaje i bardzo słabo działa. Jak ktoś się zastanawia, nad robotem odkurzającym to jak najbardziej Neato D6. My mamy 6 kotów i dwa psy, masę sierści zwierząt a dzięki Neato D6 w domu jest czysto i wreszcie nie muszę codziennie odkurzać. Teraz robi to robot a my mu tylko pojemnik opróżniamy. Polecam.

5 marca 2019

Neato D6 polecił nam Pan Edek, i za serdeczne dzięki za to i miłą rozmowę w sklepie. Sklep polecili nam znajomi, i faktycznie warto zdzwonić i pogadać o robotach, przyjechać i zobaczyć. Wtedy wszystko się rozjaśnia. robot spełnia oczekiwania, pracuje codziennie, a my mamy wreszcie problem odkurzania z głowy. Bardzo pomaga, szczególnie jak ma się zwierzęta w domu i tak jak my ok 160 m2 podłogi z czego ok połowa to wykładziny. Super sprawa.

5 kwietnia 2019

Super odkurza sierść zwierząt, dywany, piasek z podłogi. Sprzata systematycznie, w domu 150 m2 jest czysto. Długo się zastanawialiśmy jakiego robota kupić, ale po wizycie w sklepie stacjonarnym szybko nam się otworzyły oczy jak zobaczyliśmy mechanizm odkurzajacy neato d6, ktory jest 2x większy niż w robotach okrągłych. Super robot, jesteśmy bardzo zadowoleni i nasze psy też.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl