NEATO BOTVAC D75 - Wersja ze szczotką spiralną, polskim MENU - Oficjalny sklep NEATO - Warszawa 606 854 886.

Dostępność: 3
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 099,00 zł 2099.00
Cena netto: 1 706,50 zł
Cena w innych sklepach: 2 299,00 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Neato Botvac D75 z polskim MENU i najnowszą szczotką spiralną.

REKOMENDACJA #NAJLEPSZEROBOTY  

Neato Botvac D75 to jeden z najlepszych robotów do 2000 zł. Jako jedyny ma funkcję skanowania pokojów za pomocą lasera. Jeździ systematycznie, ma duży pojemnik na śmieci i wydajny mechanizm sprzątający. Wyposażony jest też w opcję dokończenia sprzątania po rozładowaniu akumulatora. Robot w najnowszej wersji ma całkowicie spolszczony interfejs.

WWW.NAJLEPSZEROBOTY.PL

Neato Botvac D75 - najlepszy robot odkurzający do 2000 zł.

Neato D75 najpierw sprząta wzdłuż ścian a potem systematycznie odkurza cały pokój. Skanuje przestrzeń wokół siebie za pomocą lasera i uczy się rozkładu mieszkania. Ma opcję dokończenia sprzątania po rozładowaniu akumulatora.

Neato Botvac D75 wyposażony jest w silikonową rolkę do zgarniania śmieci, turbinę zasysającą brud z podłogi oraz dodatkową boczną szczotkę do dokładnego sprzątania w rogach pokoi i przy ścianach. Świetnie sprawdzi się w domu i mieszkaniu - NIE SPADNIE ZE SCHODÓW. 


ZWRÓĆ NA TO UWAGĘ!

W NASZYM ZESTAWIE JEST SZCZOTKA SPIRALNA ZE SKRĘCONYMI ŁOPATKAMI (Z LEWEJ STRONY) A NIE STARSZEJ GENERACJI SZCZOTKA SILIKONOWA. DZIĘKI TEMU ODKURZACZ DZIAŁA CISZEJ I WYDAJNIEJ.

Znalezione obrazy dla zapytania szczotka spiralna neatoZnalezione obrazy dla zapytania szczotka  neato d75

Podobny obraz

 


 

Neato Botvac D75 systematycznie objeżdża całą powierzchnię mieszkania. To sprawia, że efekt pracy robota widoczny jest już po pierwszym uruchomieniu, a nie po kilku dniach pracy, jak przy automatycznych odkurzaczach wyposażonych w „losowy” tryb poruszania się.

To zasługa zaawansowanych algorytmów, które są cały czas udoskonalane przez Neato Robotics oraz laserowego systemu nawigacji.

 Neato Botvac D75 uczy się rozkładu mieszkania i wie czy odkurzył całe mieszkanie. Po rozładowaniu akumulatora potrafi wrócić do stacji dokującej, naładować akumulator, a następnie kontynuować sprzątanie w miejscu, gdzie zostało przerwane.

Automatyczny odkurzacz Neato Botvac D75 – wydajny mechanizm sprzątający

Neato Botvac D75 wyposażony jest w bardzo wydajny mechanizm sprzątający, który składa się z długiej silikonowej rolki z łopatkami do zgarniania śmieci i turbiny wytwarzającej podciśnienie, które zasysa drobne śmieci, kurz i piasek.

Silikonowa rolka spiralna świetnie spisuje się na gładkich powierzchniach (parkiet, deski, klepki itp.).  Neato Botvac D75 przystosowany jest też do montażu rolki z włosiem, która dokładnie wyczesuje dywany i wykładziny z sierści oraz włosów. To jednak opcjonalne wyposażenie.

Prosty przód robota i duża główna rolka zgarniająca śmieci powodują, że Neato Botvac D75 odkurza narożniki pomieszczeń za pomocą głównego mechanizmu sprzątającego (rolka zgarniająca śmieci, turbina zasysająca), ponieważ jest on umieszczony kilka milimetrów od krawędzi obudowy. Dodatkowa boczna szczotka pomaga mu w zagarnianiu śmieci znajdujących się przy samej krawędzi ścian.

W robotach sprzątających wyposażonych w okrągłą obudowę główny mechanizm sprzątający znajduje się kilkanaście centymetrów od końca obudowy odkurzacza, dlatego muszą one być wyposażone w duże boczne szczotki. Najczęściej są to dwie szczotki, które zgarniają śmieci do głównego mechanizmu sprzątającego. Niestety mają one tendencję do wypaczania się, co jest przyczyną zmniejszenia efektywności sprzątania.

Pojemnik na śmieci umieszczono na górze obudowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba podnosić robota, aby go wyciągnąć. Producent zadbał też o to, aby można go było szybko wyjąć i opróżnić, bez konieczności odpinana zaczepów czy odkręcania śrubek. 

 Automatyczny odkurzacz Neato Botvac D75 – laserowy czujnik

Neato Botvac D75 Na górze robota umieszczono charakterystyczny „grzybek”. Jest to laserowy czujnik, który skanuje przestrzeń przed robotem wykrywając ewentualne przeszkody. Jest on połączony z systemem czujników dotykowych i zbliżeniowych, które sprawiają, że robot delikatnie podjeżdża do przeszkody, a nie odbija się od niej. Część przedniej obudowy stanowi jeden „ruchomy” element z czujnikami dotykowymi, które informują odkurzacz, że dojechał do przeszkody. 

Neato Botvac D75  - stacja dokująca i taśma magnetyczna 

Neato Botvac D75 wyposażony jest w standardowe filtry powietrza, rolkę silikonową, stację dokującą oraz taśmę magnetyczną.

Z tyłu obudowy robota znajduje się złącze, za pomocą którego pobiera prąd ze stacji dokującej. Pamiętajcie, że stacja bazowa musi być tak położona, aby robot miał miejsce na swobodne dojechanie do niej i zawrócenie (wjeżdża do niej tyłem).

W zestawie z robotem jest też taśma magnetyczna o długości ok. 4 m, która pełni taką samą rolę jak wirtualna ściana. Służy do odgradzania miejsc, które robot ma nie sprzątać (np. miejsce z zabawkami dziecka). Jest dużo prostsza i „pewniejsza” w użyciu niż wirtualne latarnie dodawane do innych robotów sprzątających (np. nie wymaga zasilania).

Magnetyczna taśma nie wymaga użycia baterii i wizualizuje odgrodzoną strefę. Wystarczy położyć ją na podłodze.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

4 listopada 2016

bije na głowę wszystkie iRoboty - polecam, sam oddałem moją Roombę 880 bo mi połowę mieszkanka nie sprzątała ;[

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl